IVF Turkye en hul vrygewige gratis IVF-aanbod in hierdie wêreldwye gratis IVF-trekking

Tot dusver het ons elf nuwe IVF-geskenke in hierdie nuwe rondte gratis aanbiedings van oor die hele wêreld. Oor die komende weke gaan ons meer praat oor die ongelooflike toonaangewende wêreldklinieke wat deelneem! 

IVF Turkey is die nuutste kliniek wat ons lesers so vrylik een gratis IVF-siklus by sy kliniek in Istanboel bied. Hier gesels ons met die kliniek om alles oor hulle te ontdek en wat hulle u kan bied in die tweede ronde gratis IVF's!

Vertel ons van IVF Turkye?

Die kliniek is in 1989 deur professor Teksen Camlibel gestig as die eerste private IVF-sentrum van Istanbul, en hy was die pionier van die onvrugbaarheidsbehandeling in Turkye. Hy is 'n bekende verloskundige en ginekoloog en spesialiseer in onvrugbaarheid en ginekoloog-Onkologie.

Hy het 12 jaar in die VSA en 22 jaar in Turkye geoefen.

In 2005 het prof Camlibel se seun, Ugur Camlibel, die Internasionale Pasiëntafdeling van Jinemed gestig en dit as IVF-TURKIJE genoem. Onder die paraplu van IVF Turkye bring hy die hulpbronne in IVF-dienste met gevorderde wetenskaplike sorg saam.

IVF Turkye bedien vandag paartjies van oor die hele wêreld in verskeie klinieke in Istanboel. Die span bestaan ​​uit baie ginekoloë en embroloë onder leiding van prof Camlibel.

Wat is die maatskappy se etos?

Ons pasiënte is die kern van alles en empatie is noodsaaklik om hul reis te verstaan. Daarom is al ons spanlede baie bewus daarvan dat dit 'n emosionele reis is en ons sorg vir elke stap van ons pasiënte se reis vanaf die eerste assessering tot die einde.

Ons doel is om die IVF-proses so maklik as moontlik vir ons pasiënte te maak. Om hierdie rede het elke pasiënt 'n pasientkoördineerder wat pasiënte gedurende die hele behandeling ondersteun en die personeelverhoudinge tussen pasiënt-dokter-kliniek koördineer om alles so duidelik as moontlik vir paartjies te maak.

Wat maak die onderneming anders as ander klinieke?

IVF Turkye is die eerste IVF sentrum van Turkye en daarom 'n sentrum van kennis. Baie dokters doen aansoek om saam met ons te werk en wil voordeel trek uit ons kennis, en dit maak ons ​​'n keuse van opvoeding en prestige. Ons werk nog steeds met dokters wat vroeër ons personeel by IVF Turkye was. Ons verhoudinge met ons spesialiste is nimmereindigend en ons glo dat dit ons verder laat verbeter.

Wat is die verskillende soorte dienste wat u aanbied?

Ons bied IUI, IVF, ICSI, IMSI, tydsverloop, PGD, CGH, bevrore sperm-eier-embrio, bevrore embrio-oordrag, mikro-TESE vir manlike onvrugbaarheid en ginekologiese chirurgie om beide vrugbaarheidsredes en algemene redes.

Hoe ondersteun u mense wat probleme met onvrugbaarheid ondervind?

Die ondersteuning deur die hele reis is baie belangrik, aangesien u saamstem dat die onvrugbaarheidsbehandelings nooit stresvry kan wees nie, maar om die regte ondersteuning te hê, maak 'n groot verskil. Pasiëntkoördineerders is die direkte ondersteuning van ons pasiënte. Ons spanlede sorg vir alle behoeftes van pasiënte en ondersteun hulle tydens hul IVF-reis.

Ons het ook beraders by ons kliniek as die pasiënt dit versoek. Aangesien pasiënte ook uit die buiteland kom, is dit nie moontlik om ons beraders te ontmoet voor hul aankoms nie. Hulle kan hul ondersteuning geniet tydens hul verblyf in Turkye. Om hierdie rede beskou ons ons pasiëntkoördineerders as ons beraders, aangesien hulle alle besonderhede hanteer.

Waarom het u besluit om IVF te babbel met ons gratis IVF-trekking?

Ons dink dat IVF-babbel goed werk deur vrugbaarheidsbewustheid te verhoog en 'n uitstekende ondersteuning vir mense met vrugbaarheidsprobleme. Ons waardeer die persepsie van IVF-babbeling oor IVF-klinieke in die buiteland en hul doel om paartjies in te lig oor verskillende alternatiewe en om hulle die leierklinieke binne die IVF-veld voor te stel. Hierdie kosbare bedoelings van IVF-gebabbel het ons ook laat besluit op 'n gratis IVF-siklus vir hul lesers.

Watter boodskap sou u gee aan iemand wat vrugbaarheidsprobleme ondervind?

Die behandeling van vrugbaarheid verg tyd. Daarom moet alle vroue eerstens die menopousale ouderdom van hul moeders ken. Hulle sal hul konsepsieplanne voor hierdie ouderdom voltooi om aan die veilige kant te wees. As hulle dit mis, sal hulle voortgaan met vrugbaarheidsbehandelings sonder om tyd te verloor in die gesondheidstelsels van hul lande.

Ons leef nou in 'n wêreldwye wêreld, en daar is baie IVF-klinieke wat baie suksesvol is in die organisering en behandeling van meertalige IVF-pasiënte van oor die hele wêreld.

Om nou hierdie ongelooflike trekking in te skryf kliek hier.

 

IVF Turkye se bepalings en voorwaardes van die trekking van gratis siklusse

Wat is ingesluit: 

Medisyne wat met die behandeling geassosieer word tot die swangerskapstoets
Skanderings en bloedtoetse tydens die stimulasie
Narkose vir eierversameling
IVF / ICSI en embrio-oordrag

Terme en voorwaardes:

Volgens die Turkse wet moet paartjies getroud wees

Die ouderdom wat verkies word, is nie ouer as 38 nie, met normale eierreserwe en normale BMI

Behandeling om op die tweede dag van die siklus en paartjie te begin, moet drie weke in Istanbul bly vir behandeling

Prof dr Teksen Camlibel en dr Handan Namli werk in IVF Turkye Kalamis Clinic

Datums sal voorheen gereël word sodat die dokters beskikbaar is

Pasiënte kan albei lughawens in Istanboel gebruik

Hotel- en reiskoste is nie ingesluit nie, maar pasiënte sal in kennis gestel word van verskillende opsies vir akkommodasie

Nog geen kommentaar

Los Kommentaar

Jou e-posadres sal nie gepubliseer word nie.

Vertaal »